Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: dola wikinga, książki na burzowe wieczory i kobiety w NBA Live

Nie zabraknie też ślicznych autek.

Bądź jak Wiking

Wczoraj pisaliśmy o survivalowym Valnir Rok, które sprawdzi umiejętność przeżycia w bliższych rzeczywistości warunkach. Dziś możecie zapisać się do testów wersji alpha.

Hokej na luzie

Pamiętacie 3 on 3 NHL Arcade? W NHL 18 znajdzie się tryb, który też pozwoli grać 3 na 3. Może nie będzie aż tak zręcznościowy, ale zawsze to coś.

Kim chcesz być, może kierowcą F1?

Ale się składa, bo właśnie o tym opowiada nowy zwiastun F1 2017.

Może coś do czytania?

Nowy Story Bundle czeka. Osobiście nie znam żadnego z oferowanych tytułów, ale to nawet dobrze. Za co łaska można zapewnić sobie czytania a czytania. Biorę dla historii przygodówek point & click, ale fani Undertale też znajdą chyba coś ciekawego. A skoro gry wideo wypluwane na sklepowe półki przez maszyny marketingowe rzadko potrafią nas już zaskoczyć, to może i danie nura w nieznane teksty będzie przyjemne. Majątku nie kosztuje.

A skoro już przy tym jesteśmy…

Humble Mobile Bundle z gierkami na smartfony i tablety też czeka. Wśród tytułów znajdziecie m.in. Deus Ex Go, Mini Metro czy Concrete Jungle.

“O, w końcu jakieś brum-brum na słiczu”

Tak zareklamował mi poniższy zwiastun Adam Piechota. Dobra wiadomość – Gear.Club Unlimited wciąż nie zostało opóźnione na przyszły rok.

W Project Cars 2 nie zabraknie Ferrari

Autorzy obiecują 10 modeli:

  • Ferrari 330 P4
  • 365 GTB4 Competizione
  • 288 GTO
  • F40 LM
  • F333 SP
  • F50 GT
  • Enzo Ferrari
  • 488 GT3
  • 488 GTE
  • LaFerrari

Testowe serwery Battlefield 1 dostępne na konsolach

Są, ale wymagają abonamentu Premium. Communit Test Enviroment to serwery, na które nowinki w rozgrywce trafiają zanim staną się publicznie dostępne. Więc znów chętni do pomocy i testowania nowości muszą płacić ekstra.

Może meczyk w FIFA 18?

Real kontra Real, bo jakżeby inaczej.

DJMax powróci na PS4

Jako DJMax Respect. Znana z platform przenośnych Sony gra rytmiczna jest już dostępna w formie cyfrowej w Azji i nie brakuje w niej przetłumaczonych menusów. Komu z zakładaniem dodatkowego konta PSN nie po drodze, niech uzbroi się w cierpliwość.

WNBA w NBA Live

Debiut kobiecego futbolu w serii FIFA wypadł raczej skromnie, przez bardzo ograniczoną listę drużyn i ich dostępność w trybach. I chyba podobnie będzie w NBA Live 18. Producent Mike Mahar jest otwarty na rozwinięcie tematu w kolejnych odsłonach gry, ale póki co kobiecymi drużynami będzie można grać tylko w pojedynczych meczach z SI lub online. NBA Live 18 wciąż nie ma konkretnej daty premiery.

Zbierał ostatnie ogórki, wiedząc że niedługo wakacyjna laba będzie tylko wspomnieniem,

Maciej Kowalik

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry