Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek. Bethesda, twórcy Rune Ragnarok i redakcja Polygamii nie zatrzymują się

Co nie oznacza, że zawsze są gotowi na czas.

Uf, myślałem że się nie doczekam, ale wreszcie mogę to napisać – witam w ostatnim rozchodniaczku przed wakacjami :). I, jak to zwykle przed urlopem, kiedy człowiek już nie wyrabia, dzieje się sporo.

Przede wszystkim dzieje się w siedzibie Bethesdy
A raczej dziać się będzie za jakiś czas, bo Wolfenstein 3 na pewno powstanie, jak zapewnia Pete Hines. Twórcy na razie skupiają się jednak na Youngblood, samodzielnym dodatku do Wolfa. Kontynuacja oryginalnej historii ma bowiem nieco przewietrzyć formułę.

Twórcy Rune Ragnarok też nie wyrabiają
Dlatego 19 września Ragnarok nie zadebiutuje we wczesnym dostępie. Będzie dopiero w zimie. W zamian jednak za to po drodze będzie jeszcze parę jednodniowych betatestów. Dla mnie dobrze, bo chcialbym się spotkać z wikingami po wakacjach.

Twórcy Distance z kolei wyrabiają się
Ich gra opuści Early Access już 18 września. Chociaż z drugiej strony jak tu w ogóle mówić o byciu punktualnym, skoro sam kupiłem wczesną wersję w lutym. 2015 roku…

Let it Die gna na pecety
Dostępna do tej pory wyłącznie na PS4 strzelanina od Grasshopper Manufacture (czyt. dziwolągów z Japonii) pojawi się na pecetach już 26 września. Innymi słowy, jak wrócę z wakacji, już dawno nie będę o tym newsie pamiętać. Ale wiecie, free 2 play i to chwalony przez wielu, także w razie czego stracicie tylko czas.

Fallout 76 będzie grą-usługą
Cóż za niespodzianka, Bethesda zamierza rozszerzać grę bezpłatnie. DLC zostaną tu zastąpione kosmetycznymi mikrotransakcjami.

Fani State of Decay 2 też nie mają lekko
Wydane wczoraj DLC kosztuje 45 zł,a w zamian dodaje choćby specjalny tryb hordy.

No i na koniec jeszcze szybki rzut oka na to, co działo się dziś na Polygamii:

Czas już powoli pakować walizki
Choć widzimy się jeszcze w poniedziałek i wtorek

Miłego weekendu
Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

“Let it Die gna na pecety”
Tyle zostało z Lily Bergamo. 🙁

PentaStar
Użytkownik

Na jednym z udostępnionych małych gameplayów z Rune Ragnarok gra wyglądała wyjątkowo sztywno, więc może te dwa dodatkowe miesiące sprawią, że early access będzię nieco bardziej sensowny. Choć i tak wolałbym, aby gra została ukończona, a dopiero potem wydana i ew. poprawiana patchami…

Popularne wpisy

Popularne Gry