Rockstar szykuje bat na cheaterów w Red Dead Redemption

Zbigniew Trzeciak

22.07.2010 12:06, aktual.: 23.07.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziki Zachód słynął nie tylko z pięknych krajobrazów i walecznych Indian, ale także z oszukujących na wszystkie możliwe sposoby drani. Najwyraźniej Rockstar jest zdania, że tryb wieloosobowy w Red Dead Redemption nie jest miejscem, żeby spełniać się w tej negatywnej roli.

W przeciągu miesiąca pojawi się na Xbox Live i Playstation Network uaktualnienie do gry, które weźmie się za wszystkich hakerów i cheaterów grasujących w trybie 'Free Roam'. Najcięższą karą będzie banowanie konta na okres, którego firma na razie nie podała.

Dostępne będą także dwie inne sztuczki, które mają uczynić zabawę przyjemną dla wszystkich. Po pierwsze każdy, kto zacznie być zbytnio napastowany może przenieść się w dowolny inny punkt mapy, żeby uwolnić się od prześladowcy.

Po drugie każdy kto zabije 6 innych graczy w trybie 'Free Roam' stanie się osobą poszukiwaną, a na jego głowę wyznaczona zostanie cena. Skutkować to będzie pojawieniem się komputerowej bandy szeryfów, których zadaniem będzie spacyfikowanie awanturnika.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)