Rock Band Network nie dla Wii

Zbigniew Trzeciak

17.01.2011 13:00, aktual.: 19.01.2011 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Harmonix podała, że po jutrzejszej aktualizacji nie pojawi się więcej piosenek w usłudze Rock Band Network na konsolę Wii. Firma tłumaczy się faktem nieopłacalnego stosunku nakładu pracy do popytu jaki RBN miał na sprzęcie Nintendo.

"W związku z mała bazą użytkowników online, ograniczonym jak dotąd popytem i znaczącą ilością pracy jaką nasi producenci i specjaliści od audio muszą wkładać w obrabianie dodatkowych utworów, nie jesteśmy już w stanie kontynuować działania usługi RBN na Wii", napisał na forum gry menadżer społecznościowy Harmonix.

Rock Band Network powstało jako platforma mająca z jednej strony poszerzyć bazę danych z piosenkami dostępnymi dla gry muzycznej Rock Band 3, a z drugiej jako miejsce w którym mogliby się promować mniej znani artyści. Zamieszczone utwory są również oceniane przez użytkowników pod względem jakości, stosowności tekstu, itp.

Na Wii wciąż będą pojawiać się dodatkowe piosenki w postaci DLC, w takiej samej ilości jak na innych platformach. Jeżeli natomiast RBN bardzo was wciągnęło to niestety trzeba się przenieść na Xboksa 360 lub Playstation 3.

Graj z głową - Sprawdź swoje IQ. Narodowy test inteligencji!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)