Rising Cities - Zimowe Święto

Rising Cities - Zimowe Święto

Redakcja
19.12.2014 13:45

Przygotuj swoje miasto na mnóstwo zabawy podczas Zimowego Święta Rising Cities od 19 do 31 grudnia!

Witaj, burmistrzu!

Śnieżna zadymka w powietrzu i gorączkowa bieganina na ziemi mogą oznaczać tylko jedno: zbliża się Zimowe Święto Rising Cities! Przez 12 dni w grudniu możesz zamienić swoje miasto w śnieżny spektakl, oferujący gry i zabawy dla każdego. Przygotuj swoje miasto do tej imprezy i wejdź w posiadanie bałwana, choinki, własnego świątecznego domku i wielu innych rzeczy!

Właściwie to nawet można było oczekiwać zimy pełnej śniegu, ale to się wydarzyło, przekracza wszelkie pojęcie. Trudno uwierzyć, że przy tych masach śniegu cokolwiek jest w stanie się jeszcze poruszać. Ale impreza musi się toczyć dalej, niezależnie od śniegu, deszczu czy gradu. Zimowe Święto odbędzie się w dniach od 19. do 31.12 i będzie tym samym obejmowało święta. Mnóstwo jest do zrobienia, pośpiesz się zatem i udaj się bezpośrednio na plac imprez.

Z okazji Zimowego Święta oczekujemy całej masy gości i musimy gdzieś umieścić te całe tłumy ludzi, jeżeli uroczystość w Twoim mieście ma mieć godny przebieg i usunąć w cień konkurencyjną imprezę u twoich sąsiadów w Shelbyville. Trybuny! Potrzebujemy trybun i drewna na trybuny. Wyprodukuj wystarczającą ilość drewna, aby Twoi mieszkańcy mogli się odprężyć. Poza tym musisz koniecznie zadbać o bezpieczeństwo gości! Im więcej śniegu sypie z nieba, tym więcej drewna potrzebujemy, aby uchronić trybuny przed zawaleniem się.

Od tego całego planowania mam teraz ochotę na coś do jedzenia. Czy możesz sobie wyobrazić imprezę bez zimowych przysmaków? Napełnij stoiska po brzegi słodyczami jak np. ludziki z piernika i pyszne ciasteczka. Zadbaj o to, aby każdy, ale to każdy zmęczony gość bez szwanku przetrwał tegoroczne Zimowe Święto! Ale to jeszcze nie wszystko - święto to święto i musi mieć odpowiednią oprawę. Zasadź nieco drzewek, rozdaj prezenty i zapewnij, aby miasto było przyozdobione wystarczającą ilością gałązek jemioły, przez co święto nabierze własnego, niepowtarzalnego nastroju! A zatem, do roboty, burmistrzu! Urządź w swoim mieście święto, które jeszcze długo pozostanie w pamięci wszystkich!

Rising Cities dostępne jest tutaj!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)