Resident Evil: The Darkside Chronicles także na Zachodzie
Capcom poinformował, że Resident Evil: The Darkside Chronicles trafi również do Europy i Stanów Zjednoczonych. Premiera gry ma się odbyć tej zimy, konkretna data wydania zostanie dopiero ustalona.
Resident Evil: The Darkside Chronicles wiadomo, będzie następcą The Umbrella Chronicles, czyli jednego z najlepszych celowniczków dostępnych na Wii, a fabuła bazować będzie na wydarzeniach z Resident Evil 2.
Gra umożliwi zarówno zabawę w pojedynkę jak i w trybie co-op dla maksymalnie 2 graczy jednocześnie. Rozgrywka zostanie wzbogacona poprzez zupełnie nowy system Evade, mający zapewnić jeszcze mocniejsze wrażania podczas zabijania zombiaków. Rdzeń gameplayu pozostanie jednak bez zmian i The Darkside Chronicles będzie nadal celowniczkiem z Wiiremote w roli głównej.
Cieszymy się z kolejnego Residenta na Wii, może po x cześciach machania celownikiem ktoś w Capcomie wpadnie na pomysł zrobienia prawdziwej gry na konsolę Nintendo
fot.: Capcom