Zmien skórke
Logo Polygamii

Redakcja, czyli wszystko co powinniście o nas wiedzieć

Witamy!

Witamy!

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, podzielić ciekawym materiałem, opinią lub uwagą, na wszelką korespondencję czekamy pod adresem kontakt@polygamia.pl

Znajdź nas:

Redakcja

Maciej Kowalik – szef działu recenzji

profil: maciej.kowalik

mail: maciej.kowalik@polygamia.pl

twitter: @maciejkowalik

kilka nudnych zdań o sobie: Jeszcze przed otwarciem oczu sprawdza nowinki z branży i zajmuje najlepsze kąski. Nie jest wybredny – lubi wszystkie gry dobre, ale potrafi się świetnie bawić nawet przy takich “na 3+” (choć z reguły raczej krótko). Najbardziej drażni go głupota, zarówno w grach, jak i na ulicy. Niby nic wielkiego nie robi, a wiecznie w niedoczasie… Zodiakalna ryba.

Patryk Fijałkowski Patryk Fijałkowski – redaktor

profil: Paters

mail: patryk.fijalkowski@polygamia.pl

kilka nudnych zdań o sobie: Na co dzień pisarz, student kulturoznawstwa i gracz, co drugi dzień członek zespołu Wparkustraszy, co trzeci entuzjasta McDonald’sa i wszystkiego, co ma fabułę. W dzieciństwie jego autorytetem był Crash Bandicoot, a na podwórku obnosił się ze szpetną mordą Nemesisa, którą babcia – nie rozumie jakim cudem – bez protestów wprasowała mu w koszulkę. Fan przygodówek, cRPGów i rozpędzonych, płonących cystern. Uwielbia survival horrory, choć nigdy w żadnego nie grał.

Oskar Śniegowski – współpracownik

profil: Xsomx

mail: oskarsom@tlen.pl

kilka nudnych zdań o sobie: Z przerwami na szkołę czy inny obiad, gra od piątego roku życia. Aktualnie student zarządzania. Pamięta czasy bez internetu, ale nie bez komputera. Wychowany na Europie Universalis i Twierdzy. Stary PC-towiec z laptopem i PS3. Praca pod presją to jego drugie ulubione zajęcie w życiu (zaraz po pracy bez presji). Fan sceny indie. Uwielbia rozmawiać, czytać fantastykę oraz grać w piłkę nożną.

Karol Kała – współpracownik

profil:

mail: dazedclock@gmail.com

kilka nudnych zdań o sobie: Zagorzały fan MMO, japońszczyzny i fantasy w każdym wydaniu. Wybredny, ale zdystansowany. W RPG zawsze musi mieć najlepszy sprzęt, umiejętności i kompanów. W pracy pragmatyk, w domu kucharz-amator, prywatnie wieczny marzyciel i miłośnik kotów. Chciał zostać pisarzem, ale po drodze coś nie wyszło. To pewnie przez te gry…

Współpracują:

  • Piotr Bajda
  • Adam Piechota
  • Paweł Kamiński (profil: ver, twitter: pawelk_)
  • Marcin Jank (profil: tartaq)
  • Wojciech Kubarek (profil: qbar)
  • Adam Magdziak (profil: adderam)
  • Bartłomiej Kionka (profil: etslord)
  • Bartłomiej Nagórski (profil: barts, twitter: bnagorski)
  • Michał i Tomasz Wikliński (profil: sirmike)
  • Maciej Śmietanko (profil: reven, twitter: ReVeN_PL)

Na naszych łamach pojawili się:

Tomasz Andruszkiewicz, Piotr Bajda, Bartłomiej Baranowski, Daniel Biesiada, Kamil Bogusiewicz, ariusz Borkowski, Jacek Brzeziński, Miłosz Brzeziński, Ryszard Chojnowski, Maciej Czerniawski, Paweł Dembowski, Beniamin Durski, Marzena Falkowska, Mirosław Filiciak, Artur Ganszyniec, Tomasz Gop, Marcin Grzelak, Jakub Gwóźdź, Bartłomiej Kluska, Adrian Kuc, Maciej Kurowiak, Tomasz Kutera, Aleksander Lemlich, Marcin Lewandowski, Antoni Łuchniak, Adrian Samborski, Michał Majewski, Maciej Makuła, Zygmunt Miłoszewski, NeftheGrey, Remigiusz Nowakowski, Wojciech Orliński, Adrian Palma, Krzysztof Pielesiek, Michał Pisarski, Kacper Potocki, Michał Puczyński, Maciej Reputakowski, Rafał Rutkowski, Paweł Schreiber, Jakub Tepper, Paweł Winiarski, Robert Wydra, Radek Zaleski, Przemysław Zamęcki, Tadeusz Zieliński, Wojciech Żankowski.

Pierwszy redaktor naczelny i założyciel:
Piotr Gnyp

Drugi redaktor naczelny:
Konrad Hildebrand

Trzeci redaktor naczelny:

Marcin Kosman

Jeżeli o kimś zapomnieliśmy, serdecznie przepraszamy.

PS Chcesz dla nas pisać? Wyślij nam maila na adres kontakt (at) polygamia.pl

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry