Reboot Tomb Raidera opóźniony

Jak poinformowało studio Crystal Dynamics, nowa odsłona serii Tomb Raider zalicza kilkumiesięczne opóźnienie. W efekcie jej premiera ma mieć miejsce w pierwszym kwartale 2013 roku. Szef firmy, Darrell Gallagher, wyjaśnił takie posunięcie bardzo prosto: ekipa wprowadza do gry rzeczy całkowicie nowe dla marki, a przez to potrzebuje czasu, by dopracować je do wymaganego poziomu.

Rzecz jasna twórca zaznaczył, że priorytetem jest najlepsza jakościowo gra. „Szczerze wierzymy, że mamy w rękach coś naprawdę wyjątkowego i nie możemy się doczekać, by się tym podzielić” – skomentował Gallagher. Jednocześnie wyjawił, iż nowy Tomb Raider będzie pokazywany na E3. Tymczasem tak prezentuje się wydany kilka miesięcy temu zwiastun:

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!