RAGE na iPhonie to Mutant Bash

RAGE na iPhonie to Mutant Bash
02.11.2010 13:13
Zbigniew Trzeciak
Zbigniew Trzeciak

Pamiętacie dość niesamowitą prezentację silnika gry RAGE uruchomionego na iPhone'ie? Dowiedzieliśmy się, że zapowiadany wtedy tytuł na telefon firmy Apple nazywać się będzie Mutant Bash.

Główny bohater gry uczestniczyć będzie w telewizyjnym show, które umiejscowione jest wewnątrz świata RAGE, co według Johna Carmacka, dyrektora technicznego w id Software, jest idealną fabularną podstawką pod strzelankę.

"Wybieramy przeciwnika, celujemy, przeładowujemy, unikamy potworów i staramy się dojść do końca poziomu z lepszym wynikiem niż uprzednio", powiedział Carmack.

Ważnym aspektem takiej gry jest, według twórców, także zachęta do ponownego przechodzenia etapów, a nie skupianie się na fabule i rozwoju bohatera. Dlatego w Mutant Bash pojawią się mnożniki wyników, headshoty, znajdźki i różne poziomy trudności.

Carmack dodał też, że o ile dałoby się upchnąć całego RAGE-a na iPhone'a, to nie miałoby to żadnego sensu, gdyż warunki sprzętowe nie pozwalałyby na normalną grę.

Mutant Bash bedzie prawdopodobnie kosztował koło dolara w wersji SD i dwa razy tyle w HD. Nie znamy jeszcze daty wydania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)