Quantum Theory 24 września w Polsce

Quantum Theory, gra akcji stworzona przez studio Tecmo, odpowiedzialne za produkcję takich przebojów jak serie Dead or Alive oraz Ninja Gaiden, pojawi się u nas w kraju 24 września.

Według twórców "gra w kreatywny sposób łączy znany z kultowego Gears of War system zabawy polegający na eliminacji przeciwników przy aktywnym wykorzystaniu dających schronienie elementów otoczenia z trybem kooperacji z postacią sterowaną przez komputer".

Fabuła opowiada o Sydzie, przedstawicielu resztki ludności ziemi, który przeciwstawia się tajemniczej materii zwanej Erosion i wraz z poznaną Fileną zamierza zniszczyć najeźdźcę. Dostaniemy także zmieniające się pole bitwy i dobrze rozwiniętą sztuczną inteligencję.

Tytuł pojawi się na Xboksa 360 oraz PS3 i jest pierwszą w katalogu nowego na rynku wydawcy gier - Galapagos.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY