Zmien skórke
Logo Polygamii

Quakecon 2018 startuje już jutro

Choć Gamescom za pasem, na corocznej imprezie Bethesdy zdecydowanie nie będziemy się nudzić.

Sezon ogórkowy w pełni, ale już niedługo rusza wydarzenie, które (miejmy nadzieję) nieco przełamie wszechobecną branżową nudę. Już jutro zaczyna się Quakecon 2018, a główne role odegrać mają na nim Fallout 76 oraz Doom Eternal. Jutro co prawda impreza rozpocznie się od działu poświęconego The Elder Scrolls: Legends, ale już dalej ma być (z mojej perspektywy) ciekawiej. Z kronikarskiego obowiązku napiszmy tylko, że w karciance od Bethesdy o 50 tysięcy dolarów powalczy 16 najlepszych graczy z całego świata.

Aż 175 tysięcy będzie można natomiast zgarnąć za grę w Quake Champions. Tu drużynowy turniej będzie rozegrany w sobotę i niedzielę. Oczywiście zarówno Quake jak i TES Legends pokazywane będą na poświęconych obu tym grom kanałach w serwisie Twitch. Linki do obu tutaj: Quake, TES: Legends.

To już jednak jest znane, dla wielu ciekawsze okażą się z pewnością prezentacje nowych gier od Bethesdy. Na liście tytułów, jakie zobaczymy będzie Rage 2, The Elder Scrolls Online, ale też Fallout 76 i Doom Eternal. Jeżeli chodzi o Fallouta, przesądzone w zasadzie jest pokazanie nowych szczegółów odnośnie tworzenia bohatera oraz systemu perków. W temacie Dooma możemy natomiast liczyć na pierwszy materiał z rozgrywki (jaram się strasznie).

Zapowiada się więc, że przez najbliższe kilka dni jak najbardziej będzie o czym pisać!

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

“. Z kronikarskiego obowiązku napiszmy tylko, że w karciance od Blizzarda o 50 tysięcy dolarów powalczy 16 najlepszych graczy z całego świata.” – chyba raczej w karciance od Bethesdy.

Bardzo liczę na gameplay DooMa, pewnie rozwiną pomysł z reebotu. No i więcej dobrych kawałków od od Micka Gordona. BFG Division słucham codziennie, coś pięknego.

Popularne wpisy

Popularne Gry