PS Plus na maj. Wyciek oferty sugeruje, że będzie dobrze

PS Plus
PS Plus
Źródło zdjęć: © Sony

26.04.2023 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Możliwe, że właśnie poznaliśmy ofertę PS Plus na maj 2023 r. Najnowsze przecieki sugerują, że gracze otrzymają trzy tytuły i raczej nie powinni być zawiedzeni. Mówimy o popularnych produkcjach.

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuły, które trafią do PS Plus w maju 2023 r. Popularny informator opublikował informacje na temat nadchodzącej oferty darmowych gier w ramach usługi Sony. Z jego informacji wynika, że maj 2023 r. przyniesie graczom trzy produkcje.

Według informacji przekazanych przez informatora o nicku billbil-kun w maju 2023 r. abonenci usługi PlayStation Plus będą mogli przypisać do swojej biblioteki trzy mocno różniące się od siebie tytuły. Będzie trochę sportu, trochę motoryzacji i trochę ciężkiego żelastwa rodem ze średniowiecznej Europy.

Czy warto kupić słuchawki Technics EAH-A800?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Chivlary II w PS Plus

Pierwszą z nich jest Chivalry II, czyli gra, w której możemy poczuć się jak rycerz na średniowiecznym polu bitwy. Gracze, którzy lubią polować na darmowe okazj,e mogą mieć teraz zagwozdkę odnośnie wyboru gry. Niedawno bowiem w Epic Games Store można było zgarnąć za darmo Mordhau, czyli produkcję, która zdecydowanie może konkurować z Chivalry.

GRID Legends w PS Plus - maj 2023 r.

Drugim z głośnych tytułów, w które prawdopodobnie będziemy mogli zagrać w maju 2023 r. w ramach abonamentu PlayStation Plus jest GRID Legends. Ta wydana w lutym 2022 r. gra wyścigowa jest pierwszą częścią serii, którą stworzyło Codemasters po przejęciu firmy przez Electronic Arts. Model jazdy w GRID Legends nie powinien stwarzać problemów nawet mniej doświadczonym graczom - jest bardziej zręcznościowy niż symulacyjny.

Descenders w PS Plus w maju 2023 r.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez użytkownika o nicku billbil-kun w serwisie dealabs.com ostatnim tytułem, który trafi do abonentów PS+ będzie Descenders. To tytuł, w którym będziemy mogli wcielić się w rowerzystę, który lubuje się w ekstremalnych trasach. Rampy, skocznie, płonące obręcze, jazda na jednym kole - zdecydowanie jest co robić.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)