PS Plus na maj. Wyciek oferty sugeruje, że będzie dobrze

PS Plus na maj. Wyciek oferty sugeruje, że będzie dobrze

PS Plus
PS Plus
Źródło zdjęć: © Sony
26.04.2023 13:53

Możliwe, że właśnie poznaliśmy ofertę PS Plus na maj 2023 r. Najnowsze przecieki sugerują, że gracze otrzymają trzy tytuły i raczej nie powinni być zawiedzeni. Mówimy o popularnych produkcjach.

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuły, które trafią do PS Plus w maju 2023 r. Popularny informator opublikował informacje na temat nadchodzącej oferty darmowych gier w ramach usługi Sony. Z jego informacji wynika, że maj 2023 r. przyniesie graczom trzy produkcje.

Według informacji przekazanych przez informatora o nicku billbil-kun w maju 2023 r. abonenci usługi PlayStation Plus będą mogli przypisać do swojej biblioteki trzy mocno różniące się od siebie tytuły. Będzie trochę sportu, trochę motoryzacji i trochę ciężkiego żelastwa rodem ze średniowiecznej Europy.

Czy warto kupić słuchawki Technics EAH-A800?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

5 rzeczy, za które pokochacie Dead Island 2

Chivlary II w PS Plus

Pierwszą z nich jest Chivalry II, czyli gra, w której możemy poczuć się jak rycerz na średniowiecznym polu bitwy. Gracze, którzy lubią polować na darmowe okazj,e mogą mieć teraz zagwozdkę odnośnie wyboru gry. Niedawno bowiem w Epic Games Store można było zgarnąć za darmo Mordhau, czyli produkcję, która zdecydowanie może konkurować z Chivalry.

GRID Legends w PS Plus - maj 2023 r.

Drugim z głośnych tytułów, w które prawdopodobnie będziemy mogli zagrać w maju 2023 r. w ramach abonamentu PlayStation Plus jest GRID Legends. Ta wydana w lutym 2022 r. gra wyścigowa jest pierwszą częścią serii, którą stworzyło Codemasters po przejęciu firmy przez Electronic Arts. Model jazdy w GRID Legends nie powinien stwarzać problemów nawet mniej doświadczonym graczom - jest bardziej zręcznościowy niż symulacyjny.

Descenders w PS Plus w maju 2023 r.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez użytkownika o nicku billbil-kun w serwisie dealabs.com ostatnim tytułem, który trafi do abonentów PS+ będzie Descenders. To tytuł, w którym będziemy mogli wcielić się w rowerzystę, który lubuje się w ekstremalnych trasach. Rampy, skocznie, płonące obręcze, jazda na jednym kole - zdecydowanie jest co robić.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)