PS Plus jak Game Pass? 4 zł za miesiąc dostępu

PS Plus
PS Plus
Źródło zdjęć: © Sony

03.03.2023 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony przygotowało błyskawiczną promocję, która z pewnością zainteresuje sporą część graczy. PS Plus Essential można teraz wykupić na miesiąc za 4 zł, ale to nie wszystkie rabaty, z których skorzystać mogą gracze.

Posiadacze PS4 i PS5 mogą ucieszyć się z promocji, którą przygotowało Sony. Abonament PS Plus można teraz kupić w okazyjnej cenie, niezależnie od poziomu subskrypcji, który wybierzemy. Jest przy tym jednak kilka koszyków. Przeceny dotyczą jedynie miesięcznego abonamentu, i nie można z nich skorzystać, jeśli obecnie posiadamy wykupioną subskrypcję. Jednak dla tych, którzy mają aktywną usługę, także coś przygotowano.

Przygotowana przez Sony promocja nie potrwa długo, nie ma więc zbyt wiele czasu na zastanawianie się. Z okazyjnej ceny można skorzystać od 3 marca 2023 r. do 5 marca 2023 r. do godz. 23:59. W tym czasie za miesięczną subskrypcję PlayStation Plus przyjdzie nam zapłacić odpowiednio:

  • 1 miesiąc PlayStation Plus Essential - 4 zł,
  • 1 miesiąc PlayStation Plus Extra - 12 zł,
  • 1 miesiąc PlayStation Plus Premium - 20 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ci z graczy, którzy mają obecnie aktywną subskrypcję PlayStation Plus, mogą jednak skorzystać z innej oferty. W dniach 3 - 9 marca 2023 r. tańsze będzie zwiększenie poziomu subskrypcji. Jak podaje Sony, przejście z poziomu Essential i Extra będzie w tym czasie tańsze o 35 proc.

Cena jest więcej niż atrakcyjna, więc jeśli kiedyś można mówić o dobrym momencie na powrót do subskrybowania PS+ to z pewnością jest to ten moment. Wciąż można jeszcze zdobyć pakiet gier z lutego z edycją definitywną Mafii na czele. Przed nami marzec, kiedy do PS Plus trafi m.in. Battlefield 2042.

Warto przypomnieć, że okazyjna cena za PlayStation Plus będzie obowiązywać tylko w pierwszym miesiącu. Po jego upłynięciu automatycznie wykupiony zostanie kolejny miesiąc usługi w standardowej cenie. Aby tego uniknąć, należy przed upłynięciem miesiąca anulować subskrypcję, co sprawi, że stracimy dostęp do usługi wraz z upłynięciem miesiąca, a z naszego konta nie zostaną pobrane żadne dodatkowe środki.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)