Skyrim kończy 10 lat. Bethesda szykuje AMA z Toddem Howardem

Skyrim kończy 10 lat. Bethesda szykuje AMA z Toddem Howardem
05.11.2021 15:41
Skyrim kończy 10 lat. Bethesda szykuje AMA z Toddem Howardem

Bethesda ogłosiła, że ​​Todd Howard odpowie na wszystkie pytanie graczy w trakcie sesji na Reddicie. Kampania jest związana z premierą The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition, która zostanie wydana na 10. rocznicę tytułu.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 10 listopada 2021 o godzinie 19:00 naszego czasu. Użytkownicy Reddita będą mogli je znaleźć w sekcji AMA. Wszystko będzie działo się na żywo, Howard na zadane pytania będzie odpowiadał na bieżąco.

Kontrowersje gonią kontrowersje

Chociaż tego rodzaju spotkanie to doskonała okazja dla graczy by zadać pytania dotyczące popularnego RPG-a, wielu z nich podchodzi sceptycznie do zaplanowanego wydarzenia. Wypowiedzi producenta często uchodzą za kontrowersyjne lub, zdaniem graczy, odbiegające od stanu faktycznego.

Wydanie specjalne Skyrima

Jak donosi Multiplayer.it, gra The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition ma być nową odsłoną piątej części ze znanej i lubianej serii Elder Scrolls. Twórcy postanowili wykorzystać ponad 500 modów stworzonych przez fanów i opublikowanych w Creation Club. Wszystkie modyfikacje, które zostały zaaprobowane przez deweloperów, znajdą swoje miejsce w wydaniu specjalnym Skyrima.

Premiera The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition odbędzie się już 11 listopada 2021 roku. Produkcja będzie dostępna nie tylko na PC, ale także na konsole PS5, Xbox Series X i S, PS4 oraz Xbox One.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)