Problemy z doładowywaniem kont w PlayStation Network

Problemy z doładowywaniem kont w PlayStation Network
07.05.2010 18:19
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski

Wygląda na to, że coś nie wyszło Sony z tym całym przełożeniem terminu aktualizacji europejskiego PlayStation Store na środę. Od dwóch dni użytkownicy skarżą się na niemożność doładowania swoich wirtualnych portfeli za pomocą kart kredytowych.

O problemach wie już samo Sony i radzi, aby na razie próbować doładować swoje konto we wczesnych godzinach rannych lub późnych wieczornych, gdy obciążenie usługi PlayStation Network jest najmniejsze.

Jeśli bank pobrał Wam już pieniądze z konta, a portfel PlayStation Store nadal nie został doładowany to Sony obiecuje automatyczne zwrócenie środków w przeciągu 24 godzin.

Wygląda na to, że problemów nie ma przy próbie doładowania za pomocą kart zdrapek PlayStation Network, które od niedawna są też dostępne w Polsce. Jeśli zależy Wam więc na szybkim kupieniu czegoś z PSN, to warto zainwestować w taką właśnie kartę.

Problemy mogą dotknąć także użytkowników, którzy za 51 zł kupili DLC do Modern Warfare 2. Gdy przy próbie ściągnięcia dodatku wyskakuje Wam błąd o numerze 80029564, to próbujcie go pobrać w godzinach, w których mało osób korzysta z PSN.

Problemy mają być rozwiązane „najszybciej jak to tylko możliwe”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)