Premiera gry Mafia II już w ten piątek

Premiera gry Mafia II już w ten piątek24.08.2010 13:00
Informacja prasowa

Cenega, oficjalny dystrybutor produktów firmy 2K przypomina, że jedna z najbardziej oczekiwanych gier gangsterskich ostatnich lat pojawi się w sprzedaży już w najbliższy piątek, 27 sierpnia. Gra zostanie wydana z polskimi napisami na Xbox 360, Playstation 3 i Windows PC.

Mafia II to najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Nic dziwnego, iż często trafiają do firmy pytania od klientów o dostępność gry w dniu premiery.

„W poniedziałek cały nakład gry trafił już na nasz magazyn. Od wtorku będzie rozsyłana do najważniejszych punktów sprzedaży w całej Polsce. Mafia II to jedna z największych premier ostatnich lat dla grupy Cenega i jestem przekonany, iż nie będzie najmniejszych problemów z dostępnością gry na polskim rynku.” – powiedział Konrad Rawiński, PR manager firmy. „Oczywiście, podobnie jak i na całym świecie, jeśli ktoś się niepokoi szczególnie o swój egzemplarz, to zamawiając preorder ma 100% gwarancję otrzymania gry w pierwszej kolejności. Ale jak podkreślam, gra będzie dostępna w odpowiednich ilościach w dniu europejskiej premiery w najważniejszych kanałach sprzedaży gier w całej Polsce” – dodaje.

Mafia II to piękne i kunsztowne spojrzenie na mroczny i bezlitosny świat Mafii, gdzie ubrania, samochody, muzyka i reklamy są skrupulatnie tworzone, aby odzwierciedlać amerykańskie miasto lat ‘40 i ‘50. Filmowy, hollywoodzki styl wciągnie graczy bez reszty, a mocne, wyraziste postacie w tętniącym życiem, oddychającym mieście przeniosą ich do czasów, w których zaczął się rock’n’roll, a chromowane hot rody pędziły z rykiem przez bulwary. Naładowana akcją, strzelaninami, wariackimi pościgami samochodowymi i świetną historią, Mafia II jest najbardziej oczekiwaną grą roku 2010 według czytelników CD-Action i użytkowników www.gry-online.pl

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)