Powitaj zimę z Grepolis i Forge of Empires

Powitaj zimę z Grepolis i Forge of Empires

Redakcja
01.12.2014 15:20, aktualizacja: 18.12.2014 10:49

Ze względu na zbliżający się magiczny okres świąteczny, deweloper popularnych gier online - firma InnoGames - już dzisiaj wprowadza do swoich gier specjalną, zimową zawartość. Gracze i Grepolis** mogą teraz wziąć udział we wspaniałych mroźnych aktywnościach.

zrobiło wielki krok naprzód i w tym roku, wyjątkowe świąteczne wydarzenia będą dostępne nie tylko na PC, ale również w wersji gry na urządzenia przenośne. Zimowe obchody potrwają od 1. grudnia do 5. stycznia i w tym czasie w grze pojawią się dwa nowe budynki oraz nowy rodzaj waluty. Gracze, poprzez wykonywanie nowych zadań, będą mogli zdobywać gwiazdki, które następnie wymienią na nagrody specjalne. Aby uczcić Święta, 24. grudnia do gry trafi również nowy, unikalny budynek.

Gra dostępna jest tutaj.

Świąteczne nowości Grepolis przyjmą formę kalendarza adwentowego, gdzie codziennie przez dwadzieścia cztery dni będzie działo się coś wyjątkowego. Kalendarz Tyche z Grepolis to szansa dla graczy na zdobycie unikatowych nagród i opcji, a koło fortuny pozwoli na wygranie m.in. jednego z czterech nowych rytuałów. W wydarzeniu można wziąć udział zarówno przez przeglądarkę, jak i w wersji mobilnej. Dodatkowo przez cały okres wydarzenia, na profilu Grepolis w na Facebooku będą odbywać się konkursy oraz inne atrakcje dla graczy.

Grepolis znajdziecie tutaj.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)