Ponad milion Bohaterów

Ponad milion Bohaterów15.07.2009 13:51
Michał Stopa

25 czerwca, firmy Digital Illusions i Electronic Arts bez szczególnego szumu oficjalnie zamknęły beta-testy darmowej strzelanki sieciowej Battlefield Heroes, udostępniając ją nareszcie szerszej publice. Dziś, jak ujawnił wydawca, liczba zarejestrowanych graczy przekroczyła milion. Tę ilość grających udało się grze uzyskać w nieco mniej niż miesiąc.

Od czasu oficjalnej premiery gry, twórcy oferowali graczom sposoby na wyróżnienie swoich postaci spośród bezimiennych mas poprzez sklep Battlefield, w którym za prawdziwe pieniądze można kupić specjalne ciuchy, dzięki którym snajperzy będą mieli łatwiejszą robotę. Jak do tej pory, Electronic Arts nie ujawniło ile udało się zarobić firmie na tym szczególnym modelu mikrotransakcji. Jak powiedział Ben Cousins, główny kierownik zespołu Battlefield Heroes:

"Jesteśmy naprawdę dumni z tego sukcesu tak wcześnie w życiu gry. Tworzenie postaci to coś, co naprawdę wyróżnia grę - twój bohater może być kimkolwiek, od strzelającego z bazooki pirata, poprzez rzucającego granatami nindżę, aż do mima-zabójcy!"

fot.: Electronic Arts/Digital Illusions CE

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)