Polska wersja Sid Meier's Civilization V już dostępna

Polska wersja Sid Meier's Civilization V już dostępna29.10.2010 11:24
Marcin Dąbrowski

Jak donosi Cenega, aktualizacja polonizująca do Sid Meier's Civilization V jest już dostępna. Po uruchomieniu platformy Steam, należy wejść we właściwości gry, a następnie w zakładce „Język” wybrać z listy język polski. Po zaakceptowaniu zmiany, pliki pobiorą się automatycznie.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni i dumni, iż polska wersja Sid Meier’s Civilization V jest już dostępna. Był to to bez wątpienia jeden z największych i najambitniejszych projektów. Największych, gdyż należy pamiętać, iż gra zawiera ponad 300 000 słów i kluczowe było przetłumaczenie ich zgodnie z „kanonem” znanym z poprzednich części. Najambitniejszych, ponieważ niezmiernie istotne było zapewnienie pełnej kompatybilności polskiej wersji z przyszłymi patchami międzynarodowymi", mówi Konrad Rawiński, manager tytułu.

Wszystkie osoby żywo zainteresowane tematem polskiej wersji chciałbym przeprosić za miesiąc oczekiwania. Aczkolwiek, chciałbym również podkreślić, że jest to naprawdę bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę wielkość lokalizacji oraz zachowanie kompatybilności z przyszłymi patchami. Również progres jest widoczny w terminach. Przypomnę, iż w przypadku Sid Meier’s Civilization IV różnica między wydaniem angielskiej i polskiej wersji wyniosła ponad pół roku”.

Więcej o Civilization V dowiecie się z naszej recenzji.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)