Polska policja szuka złodzieja. Ukradł kontrolery do gier

Chełmscy policjanci wciąż szukają złodzieja kontrolerów do gier. Mężczyzna dopuścił się kradzieży w jednym ze sklepów RTV AGD na terenie Chełma pod koniec sierpnia i do tej pory nie został zatrzymany.

Poszukiwany mężczyzna, kradzież w Chełmie
Poszukiwany mężczyzna, kradzież w Chełmie
Źródło zdjęć: © Policja

29 sierpnia 2021 roku doszło do kradzieży na terenie jednego ze sklepów zajmujących się sprzedażą sprzętów elektronicznych. Mężczyzna wyniósł wówczas ze sklepu cztery kontrolery do gier, nie płacąc za nie. Policja wszczęła postępowanie.

Straty były dość dotkliwe. Właściciel sklepu oszacował je na około 1500 złotych. Mimo tego, że w sklepie zainstalowane były kamery, do tej pory nie udało się zatrzymać przestępcy. Całe szczęście, że właściciel sklepu zdecydował się na inwestycje w kamery o dobrej jakości. Dzięki temu możliwe jest rozpoznanie mężczyzny na podstawie nagrania.

Kradzież w Chełmie
Kradzież w Chełmie© Policja

Chełmska policja prosi o kontakt każdego, kto rozpoznaje uchwyconego na udostępnionych nagraniach mężczyznę. Jeśli ktokolwiek jest w stanie go rozpoznać, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie. Informacji udzielić można dzwoniąc bezpośrednio do chełmskiej policji, pod numer 47 318 1210 lub na numer alarmowy 112.

Źródło artykułu:Policja
chełmkradzieżkontrolery
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (193)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.