Pokemon Go otrzyma Ultra Beasts. Pierwszym będzie Nihilego

Pokemon Go otrzyma Ultra Beasts. Pierwszym będzie Nihilego
24.05.2022 22:21
Pokemon Go nadal się rozwija
Pokemon Go nadal się rozwija
Źródło zdjęć: © Niantic

Na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych Pokemon Go, Niantic udostępnił nowy zwiastun. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzą Ultra Beasts. Pierwszego Pokemona już zobaczyliśmy.

Ultra Beasts to Pokemony pochodzące z innego wymiaru. W anime spotykano je przy tunelach czasoprzestrzennych, tzw. "Ultra Wormholes", które znajdowały się w regionie Alola. Obecnie w Pokemon Go trwają czasowe wydarzenia, związane właśnie z tym regionem. To chyba nie przypadek.

W udostępnionym przez Niantic zwiastunie widzimy jeden z 11 Ultra Beasts. Tutaj mowa o wprowadzonym w siódmej generacji Pokemon Nihilego. Przypomina latającą meduzę i jest raczej silnym stworzeniem. Tak silnych Pokemonów nie dało się złapać w zwykły Pokeball. Stąd pojawiają się plotki, że wraz z wprowadzeniem Ultra Beasts, w grze pojawią się Beast Balls.

Na zwiastunie widzimy także członka zespołu Ultra Recon Squad. Sugeruje to, że gracze Pokemon Go otrzymają możliwość zakupu nowych przedmiotów kosmetycznych, nawiązujących do ich wyglądu. Najprawdopodobniej będzie trzeba za nie zapłacić, chociaż niewykluczone, że niektóre mogą stanowić nagrody za wypełnianie zadań.

Pokemon Go - następne wydarzenia w grze

Do Pokemon Go zbliżają się także dwa wydarzenia specjalne. Już wkrótce odbędzie się Pokemon Go Fest 2022, czyli wielkie święto pokemonów, a wcześniej graczy czeka zakończenie długiego wydarzenia związanego z regionem Alola. Od 25 maja do 1 czerwca potrwa event "Alola to Alola", o którym więcej przeczytacie na oficjalnej stronie Pokemon Go.

Arkadiusz Stando, redaktor prowadzący Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)