Pokazano pierwsze zrzuty z Beyond Good and Evil 2 

Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że Beyond Good and Evil 2 tworzone jest całkowicie z myślą o nowej generacji konsol. Historia sequela jest długa i pełna problemów twórców, natomiast na pewnym etapie produkcji autorzy doszli do wniosku, że obecne platformy nie podołają technicznym wymogom gry.

Choć Microsoft i Sony zapewniają, że nie planują jeszcze wprowadzać nowych platform, a Nintendo wcale nie szykuje się na technologiczną rewolucję ze swoim Wii U, oczywistym jest, że next-geny zbliżają się nieuchronnie. Tym ciekawiej jest obserwować jak wyglądają pierwsze grafiki z Beyond Good and Evil 2. Spójrzcie zresztą poniżej – czy czegoś takiego oczekujecie po przyszłej generacji konsol? Oczywiście jest to wstępne spojrzenie na grę, a Ubisoft najpewniej zrobi wiele, by poprawić doznania wizualne...

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE