Podsumowanie eliminacji World Cyber Games 2010

Marcin Dąbrowski

10.08.2010 17:30, aktual.: 11.08.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po zakończonych eliminacjach do World Cyber Games 2010 czas na podsumowanie. 1350 zawodników walczyło o miejsce w polskich finałach, w pięciu różnych grach. Rozgrywki były niezwykle emocjonujące i pełne niespodzianek.

Walka w Counter-Strike 1.6 była zaskakująca, bowiem w finałach nie zobaczymy już uznanej ekipy BenQ DELTAeSPORTS.COM. Pokonani zostali oni bowiem przez UniversalSoldiers, w stosunku 2:1. Na finałach nie zabraknie słynnej ekipy Frag eXecutors oraz drużyn Ogień w Okopie i ULTRAFRAG.

W StarCrafcie do finałow zakwalifikowało się dwóch graczy, którzy w zeszłym roku walczyli w finałach światowych – Paranoid i Yayba. Oprócz nich do dalszych etapów przeszlo MaN i Pike. Co ciekawe rasa terran nie okazała się szczęśliwa dla grających, gdyż żaden z fanów tej właśnie rasy, nie przeszedł do dalszego etapu.

W grze Trackmania: Nations Forever najlepsi okazali się Diav3l, Shadow (zwycięzca z zeszłego roku), Nothing i Mikuś.

Jeśli chodzi o grę WarCraft III, to do finałów automatycznie dostał się TeRRoR, który miał zapewnione miejsce z powodu zwycięstwa w zeszłym roku. Na finałach pojawią się także Paladyn, SLD oraz Show.

W rozgrywkach**FIFA 10** również było niezwykle ciekawe, gdyż eliminacje wygrał nieznany gracz nicku pepe10, pokonując bardziej doświadczonych rywali. Obok niego w finale pojawią się Devon, Pio oraz Saviola. Ta trójka graczy w 2008 roku zdobyła Mistrzostwo Europy.

Finały polskich eliminacji odbędą się w warszawskim Multikinie Złote Tarasy, już 22 sierpnia.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)