Po 6 miesiącach od premiery DICE prosi graczy o pomoc w łataniu Battlefielda 4

Ale tylko tych na PC. I z kontem Premium. Przynajmniej na początku.

Po 6 miesiącach od premiery DICE prosi graczy o pomoc w łataniu Battlefielda 4
marcindmjqtx

09.05.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:38

Od premiery Battlefield 4 minęło pół roku, a z grą dalej są problemy. U jednych występują, u innych nie, ale skoro każdy zapłacił, to i wrażenia z zabawy powinny być jednakowe. Nie są, co DICE potwierdza kolejny raz. Tym razem zaprasza do udziału w Community Test Environment, który pozwoli przetestować nowe rozwiązania techniczne, które - jeśli będą działać - zostaną wdrożone do gry.

W tej chwili pomagać DICE mogą jedynie pecetowcy i posiadacze kont Premium, ale docelowo ma być tak, że dobre rozwiązania pojawią się również w wersjach na inne platformy. By wziąć udział w testach, trzeba zarejestrować się tutaj i postępować według instrukcji.

Wiele dziwnych rzeczy dzieje się ostatnio w branży - od płacenia za gry, które wyjdą za kilka lat (albo i nie wyjdą w ogóle), po płacenie za betawersje gier, które być może nigdy z bety nie wyjdą. Ale zapraszanie do betatestów pół roku po premierze gry to jakaś nowość. I lepiej, żeby pozostała jednorazowym przypadkiem.

[Źródło: Blog BF]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościbattlefield 4awaria
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.