Płatność telefonem komórkowym w sklepie Simów

Płatność telefonem komórkowym w sklepie Simów30.07.2010 13:01
Marcin Dąbrowski

Fani gry The Sims 3 mogą od teraz kupować akcesoria do gry płacąc przy użyciu telefonów komórkowych. W sklepie The Sims 3 Store można doładować punkty SimPoints, nie tylko za pomocą karty kredytowej, czy dostępnych w sklepach kart doładowujących SimPoints, jak do tej pory, ale również płacąc SMS-em.

Aby wykorzystać swoją komórkę do wykonania transakcji, należy wejść do sklepu The Sims 3 Store, zalogować się, a następnie kliknąć w banner oznaczony „Kupuj Simpoints przez telefon komórkowy”. Po wybraniu pakietu punktów (dostępne pakiety to 650 i 825 punktów), należy podać numer swojego telefonu komórkowego, poprzedzony cyfrą zero (np: 0123456789) i odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość, wysyłając wiadomość tekstową o treści „ZAPLAC”. Konto zostanie zasilone o punktami SimPoints automatycznie w ciągu kilkunastu sekund.

W sklepie The Sims 3 Store można zakupić setki przedmiotów do gry The Sims 3: gotowe zestawy obiektów oraz pojedyncze akcesoria: meble, stroje, elementy architektoniczne i nowe fryzury.

Ceny SimPoints okazują się być jednak znacznie wyższe przy płatności telefonem komórkowym, także przeliczcie je na własną rekę, porównując do cen SimPoints w miejscu, w którym je zazwyczaj kupujecie.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)