Pirate Storm – Akcja zimowa

Pirate Storm – Akcja zimowa

Redakcja
08.12.2014 11:00, aktualizacja: 18.12.2014 10:48

Zapraszamy od grudnia do 9 stycznia do odbicia mórz Pirate Storm z łap Śnieżnych Wilków podczas trwającej od 10 grudnia do 9 stycznia akcji zimowej.

Lodowaty oddech zimy hula w zawrotnym tempie nad morzami i zamienia je w lodowate pustynie. Ale nie ma się czego obawiać – już niedługo wszechobecny mróz ustąpi miejsca gorącej akcji podczas zimowego eventu Pirate Storm. Przez 4 tygodnie możecie wyruszyć razem z Waszą załogą w rejs po nowych mapach akcji specjalnej, na których czekają na odkrycie niezliczone nowe wyspy. Lecz podbijanie nowych terenów nigdy nie przychodziło bez poświęceń – a nowe wyspy nie są wyjątkiem, i nie objawią swoich tajemnic bez walki. Poproście Waszych przyjaciół z bractwa o pomoc – będziecie zaskoczeni, ile można osiągnąć dzięki wzajemnemu wsparciu i zaufaniu.

A może szukacie dla siebie i swojej załogi bardziej ambitnych wyzwań? Najbardziej odważni z kapitanów mogą obrać kurs na zamarzniętą Tundrę dalekiego Lodowego Świata i wyzwać do walki owiane przeraźliwymi legendami Śnieżne Wilki. Im większa odwaga kapitana, tym bogatsze łupy i nagrody – między innymi nowy statek akcji specjalnej „Burza Śnieżna” - nie nazywa on się tak przez przypadek.

Pirate Storm dostępne jest tutaj.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)