Piękno Uncharted 2

Piękno Uncharted 2
20.03.2010 18:23
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski

Naughty Dog we współpracy z Ballistic Publishing zapowiedziało wydanie książki The Art of Uncharted 2: Among Thieves. Jest to propozycja dla wszystkich zagorzałych fanów Nathana. W tej pięknie oprawionej 272 stronicowej księdze umieszczone zostaną przede wszystkim świetnej jakości arty z powstawania różnych etapów gry – koncepcje postaci i poziomów. Oprócz tego znajdzie się tam masa zdjęć z motion capture, czy prac w studiu nad grą.

The Art of Uncharted 2 ukaże się w trzech edycjach: standardowej w cenie 65 dolarów, specjalnej, dwa razy droższej oraz limitowanej za 300 USD. Dwie ostatnie edycje zostaną oprawione w prawdziwą skórę, z wytłoczonymi złotymi literami na okładce. Dodatkowo, najdroższa wersja wydana zostanie w nakładzie jedynie 200 sztuk, z których każdy będzie własnoręcznie podpisany przez twórców gry.

Na oficjalnej stronie wydawnictwa sprawdzić można jak prezentują się poszczególne wydania. Można tam też złożyć zamówienie przedpremierowe (oferta ważna tez dla mieszkańców Polski). Książka ukaże się w kwietniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)