PayDay 2 pozwoli narozrabiać w Waszyngtonie

Overkill Software wypuściło serię obrazków i informacji dotyczących PayDay 2, kontynuacji kooperacyjnej strzelanki FPP z 2011 roku. Ciekawy pomysł na zespołowe obrabowywanie banków zostanie rozwinięty i uzupełniony nowymi elementami.

O produkcji drugiego PayDay wiemy już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat szczegółów gry. W "dwójce" powróci znana z oryginału grupa czterech zamaskowanych rabusiów: Dallas, Hoxton, Wolf i Chains, którzy tym razem wybrali się do stolicy USA. W Waszyngtonie będą mogli podejmować się rozmaitych zadań rabunkowych, począwszy od napadu na spożywczak, na doskonale zabezpieczonych bankach skończywszy.

Dostęp do misji ma się opierać na systemie zwanym Crimenet. Za jego pomocą skontaktujemy się ze zleceniodawcami, którzy wraz z dokonywanymi postępami w grze, będą nam oferować coraz to trudniejsze, ale i lepiej płatne zadania. Napady przyjdzie nam dokonywać w 4-osobowym zespole, oczywiście z możliwością grania po sieci. Pojawią się cztery klasy postaci (Mastermind, Enforcer, Ghost, Technician) - każda przydatna do innej roboty, więc lepiej sprawdzić przed misją, czy zespół jest dobrze zrównoważony.

Twórcy obiecują, że w PayDay 2 każda misja zaoferuje różne ścieżki osiągnięcia celu, dodatkowe zadania w trakcie dokonywania napadu i dynamiczne dostosowywanie sytuacji do naszych działań. Dzięki takim zabiegom powtarzając któryś raz ten sam etap, nie będziemy mogli grać na pamięć. Do tego dochodzi masa usprawnień, broni i ciuszków do odblokowania/wykupienia.

PayDay 2 pojawi się w cyfrowej dystrybucji PSN, XBLA i PC latem tego roku. W naszej galerii znajdziecie pierwsze obrazki, a powyżej filmik od VG247 z wypowiedzią twórcy i fragmentem misji.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE