Overwatch za darmo na czas Świąt. Jest dostępny na PC i konsole

Overwatch
Overwatch
Karolina Kowasz

21.12.2021 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podobnie jak w zeszłym roku, gracze mają szansę na ogranie za darmo konkretnego tytułu w trakcie kilku wolnych dni. Co ważne, darmowy trial dostępny jest nie tylko na PC, ale także na konsole.

Promocja jest świetną okazją dla wszystkich fanów tytułu, którzy czekają na jego kolejną część. Zanim się jej jednak doczekamy, co prawdopodobnie nie nastąpi zbyt szybko, można sobie przypomnieć fabułę z pierwszej odsłony.

Świąteczna rozgrywka

To jednak nie wszystko, co może ucieszyć graczy. Od 16 grudnia do 6 stycznia 2022 roku trwa wydarzenie Winter Wonderland, w trakcie którego można łatwo rozwijać postać, zdobywać skrzynki z łupami i odblokowywać nowe, świąteczne skórki. Do zdobycia są także specjalne nagrody.

Jeżeli, po zakończeniu triala zdecydujemy się na zakup tytułu, wszystkie nasze postępy zostaną przeniesione. Warunkiem jest kupienie gry na tym samym koncie, z którego ogrywaliśmy produkcję korzystając z dostępnego za darmo triala.

Wymagania i czas promocji

Gracze PS4 i PS5 muszą posiadać usługę PlayStation Plus, aby móc zagrać w Overwatch. Podobnie jest w przypadku osób z Xboxem, gdzie niezbędna jest subskrypcja Xbox Live Gold. W przypadku PC konieczne jest założenie lub posiadanie konta na Battle.net.

W bezpłatną wersję próbną Overwatch można zagrać do 2 stycznia. Warto się więc pospieszyć, aby móc jak najwięcej wyciągnąć z rozgrywki oraz skorzystać ze świątecznego wydarzenia w grze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)