Otworzono zapisy na betę The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online, pierwsza gra MMO w kultowej już, prawie 20 letniej serii, przyjmuje zapisy na wersję beta. W tej chwili. Więc jeśli jesteście zainteresowani, to nie ma na co czekać!

Po raz pierwszy o The Elder Scrolls Online, usłyszeliśmy w maju ubiegłego roku. Gra ukazywać ma świat o tysiąclecie młodszy niż znany wszystkim z piątej części serii, Skyrima. Dodatkowo oferować ma otwartą do eksploracji mapę, jakieś 120 godzin rozgrywki do osiągnięcia najwyższego poziomu i angażującą fabułę.

Dla tych, którzy już zaciskają pięści z ekscytacji tą wiadomością, a wciąż nie wiedzą, gdzie można się zapisać, linka do owego miejsca podaję o tutaj. Wystarczy kliknąć i uzupełnić kilka rubryczek.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE