Onslaught Mode do Bad Company 2 także na PC

Marcin Dąbrowski

14.07.2010 14:32, aktual.: 02.09.2010 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

DICE potwierdziło, że Onslaught Mode, którym od jakiegoś czasu mogą cieszyć się w Battlefield: Bad Company 2 gracze konsolowi, pojawi się też na PC. Nie jest znana jeszcze jego cena, ani dokładna data premiery, ale Patrick Bach, jeden z producentów gry, obiecuje, że Onslaught Mode nie ominie komputerów.

Jesteśmy podekscytowani mogąc dostarczyć coś świeżego kolejnym fanom Battlefielda. Chcemy stale wspierać naszą czteromilionową rzeszę graczy dostarczając nowe możliwości gry online”, mówi Bach.

W trybie Onslaught grać możemy na czterech mapach (Valparaiso, Atacama Desert, Isla Inocentes i Nelson Bay), w kooperacji z trzema innymi graczami, przeciwko komputerowym adwersarzom.

Do tej pory była mowa jedynie o wersji konsolowej dodatku, gdyż DICE bało się przełączenia zbyt wielu serwerów obsługujących 32 osobowe potyczki, na te obsługujące Onslaught Mode. Studio wspominało wtedy, że dodatek ukaże się na PC, tylko jeśli nie zakłóci gry osób, które nie będą go posiadały. Najwyraźniej udało się to osiągnąć.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)