Omerta - City of Gangsters również dla Xboksa 360

Kalypso Media ogłosiło, że Omerta - City of Gangsters pojawi się jednocześnie na PC i Xboksie 360. Co ciekawego zaoferuje nam najnowsze dzieło Haemimont Games, twórców ostatnich części Tropico?

Omerta - City of Gangsters przeniesie nas do lat 20. ubiegłego wieku w Atlantic City. Czyli możemy się spodziewać realiów żywcem wyjętych z serialu Zakazane imperium. Główny trzon rozgrywki ma się opierać na zdobywaniu i zarządzaniu różnymi nieruchomościami w mieście, które docelowo posłużą nam do budowania przestępczej organizacji. Obok wariantu ekonomicznego gracz będzie musiał brać udział w turowych walkach: przydzielać swoim ludziom konkretne zadania, korzystać z systemu osłon etc. Twórcy przewidują kooperacyjny i kompetytywny tryb wieloosobowy.

Premiera gry jest zaplanowana na jesień 2012 r.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!