Odświeżone trzy części Metal Gear Solid trafią na PS3?

Odświeżone trzy części Metal Gear Solid trafią na PS3?

Marcin Dąbrowski
22.01.2011 13:20, aktualizacja: 24.01.2011 11:29

Być może już wkrótce spełnią się marzenia ogromnej rzeszy fanów przygód Solid Snake’a. Według tajemniczych źródeł oficjalnego magazynu PlayStation w Wielkiej Brytanii, na PS3 trafi wkrótce kolekcja trzech części Metal Gear Solid.

Magazyn donosi, że Snake przechodzi obecnie lifting i trzy pierwsze MGS-y pojawią się wkrótce w HD. O ile nie trudno wyobrazić sobie drugą i trzecią część w takiej rozdzielczości, to zastanawia nas jak będzie prezentował się oryginalny Metal Gear Solid. Tytuł ten pojawił się w 1998 roku, jeszcze na pierwsze PlayStation i trudno byłoby go dostosować do obecnych standardów. Być może zamiast niego doczekamy się późniejszego remake’u gry z GameCube’a o podtytule The Twin Snakes?

Na razie nie podano żadnych dodatkowych szczegółów, więc pozostaje czekać na dalsze informacje i liczyć na to, że powyższe doniesienie okażą się prawdziwe.

Do tej pory na PlayStation 3 ukazała się jedynie czwarta część Metal Gear Solid, która zachwyciła całą branżę gier. Nam także gra ogromnie się spodobała i uznaliśmy ją za tytuł perfekcyjny. Sprawdźcie w naszej recenzji dlaczego.

Graj z głową - Sprawdź swoje IQ. Narodowy test inteligencji!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)