Oddworld: Abe's Oddysee powróci latem 2013 r. 

Oddworld: Abe's Oddysee to leciwa produkcja, którą po raz pierwszy wydano w 1997 roku, m.in. na PlayStation czy MS-DOS (choć była też wersja dla Windowsa). Gra zawitała również na PlayStation Network, ale prawdziwe wskrzeszenie marki ma dopiero nastąpić. Okazuje się, że w przyszłym roku zostanie ona całkowicie odnowiona.

„Zdecydowaliśmy się zrobić reboot, nie zwykłe podniesienie do HD tytułu z pierwszego PlayStation, to NOWA gra” – czytamy na Facebooku. Pierwsze prezentacje nowej wersji Oddworld: Abe's Oddysee mają mieć miejsce jeszcze w tym roku, natomiast debiut przewidziano dopiero na lato 2013 r.

Cieszycie się ze zbliżającej się szansy na powrót do gry?

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE