Nowe Mortal Kombat. Tajemniczy zwiastun wskazuje datę

Nowe Mortal Kombat. Tajemniczy zwiastun wskazuje datę

Zapowiedź nowego Mortal Kombat
Zapowiedź nowego Mortal Kombat
Źródło zdjęć: © YouTube
18.05.2023 06:32

Nadchodzi nowe Mortal Kombat. Najnowsza produkcja NetherRealm może przypaść szczególnie mocno starszym graczom - ma być to bowiem reboot pierwszej gry z serii. Opublikowano zwiastun, który zdaje się to potwierdzać.

Mortal Kombat nadchodzi. Studio NetherRealm opublikowało nowy zwiastun, który zdaje się potwierdzać teorie fanów sprzed nieco ponad tygodnia. Pierwszy zwiastun z zegarem pojawił się 10 maja 2023 r. Widzieliśmy na nim, jak sekundnik "przeskakuje" na tarczy zegara z godziny jedenastej na pierwszą.

Dla graczy była to jasna sugestia, że najnowsze wydanie Mortal Kombat nie będzie mieć przy sobie numeru "12", zamiast tego będziemy mieli powrót do korzeni, czyli pierwszej części serii. Może być to swoisty prezent dla graczy w 30. rocznicę istnienia serii, choć trzeba zwrócić uwagę, że Mortal Kombat na automaty trafiło w 1992 r.

17 maja 2023 r. wydawca Mortal Kombat opublikował ciąg dalszy wspomnianej zapowiedzi. Tym razem wskazówka stoi na jedynce, zegar pęka i pojawia się ważna data. 18 maja 2023 r. o godzinie 15:00 czasu polskiego poznamy nowe szczegóły na temat nowego Mortal Kombat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fani w komentarzach zdają się być zachwyceni. Wielu z nich snuje swoje teorie na temat przyszłości serii. Niektórzy zwiastują "reset uniwersum" po Mortal Kombat 11". Inni dyskutują na temat tego, jaki tytuł będzie nosić nowa odsłona. Wszystko to powinno wyjaśnić się już niedługo.

Mortal Kombat 11 zostało wydane w kwietniu 2019 r. Wszystko wskazuje na to, że w 2023 r., 30 lat po wydaniu pierwszego Mortal Kombat na platformy inne niż automaty do gier, na rynek trafi nowa produkcja tej popularnej serii bijatyk.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)