Nowe Grand Theft Auto? GTA VI nie pojawi się przed 2025 rokiem

Nowe Grand Theft Auto? GTA VI nie pojawi się przed 2025 rokiem
Źródło zdjęć: © Rockstar
Karolina Kowasz

07.07.2021 08:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystko wskazuje na to, że długie oczekiwanie na kolejną część serii Grand Theft Auto jeszcze się wydłuży. Ostatnie doniesienia wskazują, że GTA VI nie pojawi się jeszcze w ciągu kilku najbliższych lat.

Serwis Destructoid powołuje się na słowa Toma Hendersona, z których wynika, że kolejna odsłona Grand Theft Auto prawdopodobnie nie ujrzy światła wcześniej niż w 2024 lub 2025 roku. Biorąc pod uwagę także wypowiedź Jasona Schreiera z Bloomberga odnośnie zaawansowania prac nad nową częścią serii, można się spodziewać, że gra faktycznie nie zawita szybko na rynku.

Na podstawie powyższego wpisu na Twitterze, w którym Schreier potwierdza, że jego odkrycia pokrywają się z wiadomościami Hendersona, można więc potwierdzić, że na GTA VI przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Co więcej, do tych słów odniósł się także serwis VGC.

Portal przypomniał, że Dan Houser opuścił Rockstar w marcu zeszłego roku, a samo studio Rockstar North pracujące nad serią GTA poszukuje obecnie wielu osób do pracy nad nowymi projektami. Co więcej, Houser założył własne studio gier o nazwie Absurd Ventures, co nie jest dobrą wiadomością dla serii Grand Theft Auto.

Sam tytuł ma za to wrócić do słonecznego Vice City, zaś mapa, zdaniem Hendersona, poza ogromnym, zwiększającym się rozmiarem, ma się zmieniać co jakiś czas. Gdyby ta informacja potwierdziła się, to byłaby świetna wiadomość dla graczy. Zważywszy na fakt, że ostatnia część GTA nadal triumfuje na rynku i pozostaje jednym z najpopularniejszym tytułów, dynamicznie zmieniająca się mapa, która do tego sama zwiększa swój rozmiar, może być gwarantem ogromnej popularności kolejnej odsłony.

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)