Nowe DLC do Mafii II

Nowe DLC do Mafii II
01.09.2010 13:49
Zbigniew Trzeciak
Zbigniew Trzeciak

2K ogłosiło wydanie dodatku do gry Mafia II pod tytułem Jimmy's Vendetta. Ma on się pojawić 7 września na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

DLC kosztować będzie 9,99 dolara lub 800 punktów Microsoftu, za które dostaniemy możliwość wcielenia się w tytułowego Jimmy'ego. Do dyspozycji dostaniemy, prócz nowych misji oczywiście, także nowe zadania, takie jak zabójstwa czy pościgi.

Do gry wprowadzony zostanie również element bardziej rozrywkowy, w którym punkty zdobywać będziemy za widowiskową jazdę samochodem. Pojawią się też rankingi, które pozwolą porównać nasze umiejętności z innymi graczami.

Dodatek wchodzi na rynek wśród sporych pretensji fanów gry. Wielu z nich czuje się pokrzywdzonych faktem, że dostali okrojony produkt, a firma podjęła takie decyzje specjalnie po to, aby wyciągać dodatkowe pieniądze. Moderzy, którzy zaczęli rozbierać tytuł na części pierwsze, trafili na pliki wskazujące, że z gry usunięto wiele elementów - tryb wieloosobowy czy widok zza kierownicy.

Powstała nawet petycja, która nawołuje wszystkich do bojkotowania gry i nie kupowania kolejnych dodatków, a jednym z jej sygnatariuszy jest Daniela Vavra, scenarzysta obu części Mafii, który odszedł ze studia 2K Czech w zeszłym roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)