Nowe DLC do Gas Station Simulator. Znamy datę premiery

Nowe DLC do Gas Station Simulator. Znamy datę premiery

Gas Station Simulator
Gas Station Simulator
Źródło zdjęć: © Steam
15.09.2022 09:23

DRAGO entertainment nie zwalnia tempa i ponownie atakuje z nową zawartością do Gas Station Simulator. Twórcy ujawniają datę premiery DLC do ich flagowego projektu. To kwestia najbliższych dni.

Globalna premiera gry Gas Station Simulator na Steam odbyła się 15 września 2021 r. Budżet produkcyjny zwrócił się spółce w zaledwie 1,5 godziny od premiery. W pierwszej dobie od rozpoczęcia sprzedaży, projekt uplasował się na 1. pozycji na Global Top Sellers oraz na 1. miejscu w zestawieniu New and Trending i Top Sellers. Założeniem Studia jest ciągły rozwój projektu, co ma znaleźć odzwierciedlenie w monetyzacji tytułu i tym samym pozytywnie wpływać na wyniki finansowe spółki. Na rynku dostępny jest już pierwszy płatny dodatek w postaci Can Touch This.

DRAGO entertainment ustaliło datę premiery najnowszego DLC do swojego flagowego projektu Gas Station Simulator. Dodatkowa zawartość w postaci Gas Station Simulator: Party Time będzie dostępna od czwartku, 22 września. Do tej pory charakterystyka DLC była owiana pewną dozą tajemnicy, natomiast od dziś na Steam dostępne są już wszelkie szczegóły dodatku.

Pewnym jest, że DLC pozwoli graczom na odrobinę zabawy, m.in. wizytę w Diabelskim Młynie. Krakowski zespół nie zwalnia tempa konsekwentnie realizując przyjęty plan rozwoju i już opracowuje kolejne dodatki do gry. Ponadto, 14 września na rynek trafił najnowszy samodzielny tytuł – Food Truck Simulator. Na październik zaplanowane są premiery Gas Station Simulator na konsole i debiut gry Winter Survival.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)