Nowe DLC do Dragon Age: Początek już dostępne

Nowe DLC do Dragon Age: Początek już dostępne10.09.2010 12:12
Marcin Dąbrowski

BioWare, wydało nowe rozszerzenie do gry Dragon Age: Początek, które pozwoli graczom lepiej poznać jedną z ważniejszych drugoplanowych postaci tej produkcji – wiedźmę Morrigan. Dodatek zatytułowany został „Witch Hunt”, dostępny jest w angielskiej wersji językowej a kosztuje odpowiednio 26 złotych w wersji na PS3, 560 punktów Microsoftu w wersji na Xboksa 360 i 560 punktów BioWare w wersji na komputery osobiste.

Rozszerzenie „Witch Hunt” jest dowodem naszego nieustającego dążenia do wspierania wydawanych przez nas produktów, sprawiając, że nawet długo po premierze ich światy tryskają nowościami”, powiedział Aaryn Flynn, z BioWare. „Fani oczekują od nas większej liczby ciekawych osobistości oraz nowych przygód i dokładnie to im dostarczamy. Morrigan znajduje się w gronie najbardziej lubianych postaci uniwersum Dragon Age, a wydane rozszerzenie pozwoli na poznanie jej dalszych losów”.

W „Witch Hunt” można zagrać postacią zaimportowaną z gry Dragon Age: Początek lub Dragon Age: Początek – Przebudzenie, bądź też rozpocząć przygodę nowo wykreowanym bohaterem. Ukończenie dodatku wiąże się z szansą pozyskania przedmiotów, które następnie mogą być przeniesione do podstawowej wersji gry.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)