Nowa odsłona gry Pro Cycling Manager/Tour de France 2010

Nowa odsłona gry Pro Cycling Manager/Tour de France 201009.06.2010 13:30
Informacja prasowa

Z przyjemnością informujemy, że do planu wydawniczego firmy Ubisoft Polska trafiła gra Pro Cycling Manager/Tour de France 2010™, dystrybuowana na świecie przez firmę Focus Home Interactive a tworzona przez Cyanide Studio. Jest to kolejna odsłona managera wielkich wyścigów kolarskich, która przeniesie graczy na najsłynniejsze trasy kolarskie na świecie - Tour de France.

Nowa odsłona Pro Cycling Manager to dopracowana w szczegółach i jeszcze bardziej realistyczna grafika. Dzięki wspaniałym krajobrazom, od górskich szczytów Alp, przez wybrzeża Morza Śródziemnego i urocze miasteczka, aż do samego Paryża, poczujemy jakbyśmy przenieśli się w jednej chwili sprzed komputera na trasę wyścigu. W tej grze każdy detal dopełnia całości. Wszystko to w połączeniu ze sportową rywalizacjąi zawrotną prędkością wzmocni doznania płynące z gry.

Pro Cyclin Manager/Tour de France to nie tylko wyścig, ale również wiele nowości takich, jak ciekawe wyzwania czy historyczne rekordy, z którymi będziemy mogli się zmierzyć oraz nowy tryb, w którym będziemy mogli sami projektować zawody. Specjalny edytor pozwoli nam zarządzać nawet pogodą i nawierzchnią na trasie.

Najważniejsze jednak są kwestie menedżerskie i przekroczenie słynnej mety na polach elizejskich w żółtej koszulce lidera.

Gra pojawi się na polskim rynku w lipcu 2010 w wersji na PC oraz PSP.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)