Nowa konsola Sony nie będzie wymagać stałego połączenia z Internetem

Chcesz kupić PlayStation 4 ale nie jesteś pewien, czy chcesz, by twoja konsola cały czas podłączona była do Internetu? „Kurczę!” - myślisz - „Gdyby tylko istniała możliwość, by nikt nie był w stanie śledzić tego, co dokładnie robię przy pomocy mojej konsoli!”. Możesz więc odetchnąć z ulgą! Sony nie będzie wymagać od ciebie, by twoja konsola na stałe podpięta była do Internetu, na podobieństwo coraz większej ilości gier na PC.

Na ten temat wypowiadał się szef Sony Worldwide Studios – Shuhei Yoshida, stwierdzając, że Każdy grać będzie mógł w trybie offline. Zachęcał jednak do tego, by jednak zostawić konsolę podpiętą do Internetu.

Możesz przejść całkowicie do trybu offline. Chociaż funkcje społecznościowe konsoli są dla nas ważne, rozumiemy, że niektórzy ludzie ich nie potrzebują. Jeśli więc nie chcesz łączyć się z nikim innym, nie będziemy cię do tego zmuszać.

Pan Yoshida dodał jednak, że jeśli użytkownik postanowi korzystać z funkcji online konsoli, spodziewać się może wielu dodatkowych elementów i usług, które nie będą dostępne dla tych, którzy zdecydują się odłączyć konsolę od sieci.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!