Nowa gra Bethesdy zapowiedziana

Prawie rok temu pisaliśmy o projekcie survival horroru, który na tamtą chwilę nosił dumnie nazwę Zwei. Ojcem Zwei był nie byle kto, bo sam Shinji Mikami – osoba odpowiedzialna między innymi za serię Resident Evil. W tej chwili projekt, o którym na dłuższy czas słuch zaginął, znowu wychylił łeb.

Od tygodnia Bethesda zarzucała nas krótkimi zapowiedziami nowego tytułu, nad którym pracują. Kilka z nich zamieszczam poniżej. W każdym razie okazuje się, że projekt ten to właśnie nic innego jak dawne Zwei, które w tym momencie doczekało się nowego tytułu, (ci o słabych nerwach być może powinni usiąść) The Evil Within. Oficjalny trailer gry poniżej:

Teasery (niezwykle ciekawa forma):

The Evil Within ukazać się ma w 2014 roku na sprzęty nowej generacji i PC. Czekacie? Ja czekam.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE