Nieczyste zagrywki #przerwa świątecznosylwestrowa

Nieczyste zagrywki #przerwa świątecznosylwestrowa

Michał Piwowarczyk
29.12.2010 16:05, aktualizacja: 19.01.2011 10:31

Jest taki tydzień w roku, kiedy wszystko ociupinkę zwalnia, zapada w krótki sen zimowy, idzie na urlop lub choruje. Niestety dotknęło to również Nieczystych zagrywek. Z przykrością musimy Was poinformować, że w tym tygodniu odcinek się nie ukaże. W przyszłym tygodniu będzie już lepiej (chyba).

Wykorzystajmy ten moment ciszy, żeby tekstowo podsumować skromne przedsięwzięcie pod nazwą Nieczyste zagrywki:

  • Nagraliśmy jak na razie 63 odcinki programu. Pierwszy, testowy odcinek zerowy ukazał się w serwisie 23 września 2009 roku. Znajdziecie go TUTAJ. Dopisanie zera do odcinka pierwszego wywołało spore zamieszanie w zarządzaniu podcastem. Pavelo nadał temu odcinkowi na swoim komputerze numerek #1, co odrobinkę utrudniło rozmowy na temat programu, bo nie mogliśmy się dogadać kto o którym podcaście mówi.
  • Wypuściliśmy jak na razie 50 i pół godziny rozmów. Wbrew ukazującym się od czasu do czasu opiniom bardzo mało wycinamy z nagranych materiałów. Tacy jesteśmy dobrzy. Najdłuższy odcinek miał 1 godzinę i 26 minut i był to odcinek urodzinowy, 49. Najkrótszy zaś (pomijając Ten, O Którym Nie Chcemy Mówić) miał 36 minut i 41 sekund.
  • Jesteśmy pierwszym podcastem o grach, w którego nagraniu wykorzystano Ipada (serio!). Tylko dla nas wejściówkę nagrała pani o pięknym głosie. Tylko my mieliśmy wejściówkę po francusku. No i tylko my rozdajemy takie fajne nagrody za napisanie kilku znaków w komentarzach.
  • Jesteśmy jedynym podcastem w Polsce, który został wyróżniony jako "Najlepszy podcast wszechświata" przez prestiżowy podcast Nieczyste zagrywki.

A teraz coś z zupełnie innej beczki na osłodę braku naszych słodkich głosów w tym tygodniu:

Żeby jednak nie obyło się bez pracy domowej, oto kilka tematów, o których warto poczytać podczas tego wyjątkowo niezasobnego w wydarzenia tygodnia:

  • Brutalne gry sieciowe wzmacniają prospołeczne zachowania. My po rundce w Black Ops lubimy pomóc staruszce przejść przez ulicę.
Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)