Nieczyste zagrywki #52 - Jeden tydzień, siedem dni, tysiące faktów

Nieczyste zagrywki #52 - Jeden tydzień, siedem dni, tysiące faktów14.10.2010 14:41
Michał Piwowarczyk

Faktów jest wiele, ale prawda jest tylko jedna. Jak znaleźć ją w medialnym szumie i zgrzycie ścierających się ze sobą interesów i establishmentów? Od tego macie nas. Jesteśmy tam, gdzie dzieją się fakty! Przyglądamy im się z bliska i opisujemy je tak, żebyście zrozumieli o co nam chodzi. Gdziekolwiek ma wydarzyć się fakt, ekipa NZ jest na miejscu, aby temu faktu spojrzeć w oczy. Jesteśmy nieustępliwi, wytrwali w forsowaniu naszej wizji i rozumiemy wszystko.

ŚCIĄGNIJ PLIK Nieczyste zagrywki #52

ALBO posłuchaj prosto od nas poniżej:

Powracający przewodnik po wielce poważnych tematach dyskusji pełnej faktów:

  • Sony kontynuuje kampanię reklamową Playstation 3 z wiceszefem od wszystkiego, Kevinem Butlerem, w roli głównej. Jak się nam podoba?

Możecie znaleźć przykładowe filmiki tu i tu.

  • Pierwszy dodatek do gry, którą Michał kocha/nienawidzi, ma wyjść podobno za 18 miesięcy. Podobno tyle czasu ma zająć Blizzardowi wypuszczenie Heart of the Swarm do StarCrafta II. ZDRADA!(->więcej)
  • A tymczasem borem lasem panowie z Gearbox, którzy mają zamiar (a przynajmniej tak twierdzą) w przyszłym roku uraczyć nas pasztetem z dziadka Duke Nukem Forever zastanawiają się, w jaki sposób uhonorują pre-ordery na grę sprzed 12 lat (wiecie, z czasów kiedy to gra była tylko narzędziem "spisku krzesłowego).(->więcej)
  • W polskim CD Projekcie się rzeczy dzieją. Nie dość, że firma najpierw denerwuje, a później przeprasza użytkowników serwisu Dżi Oł Dżi Dot Kom za swoje dziwne wybryki, to jeszcze odchodzi z niej jej dwóch założycieli? Polska branża dziennikarstwa growego pęka od analiz i domysłów, ale tylko u nas, tylko teraz, tylko w naszym programie wszystkie prawdziwe fakty, a nawet więcej!(->więcej, ze zdjęciami tych panów odeszłych)

UWAGA PODRÓŻNICY W CZASIE I DZIWNI LUDZIE CO SŁUCHAJĄ OD TYŁU W PROGRAMIE ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY WSTECZNE

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)