Nieczyste zagrywki #149 - Gorycz rozstania

Jak mówią, kto nie idzie naprzód, ten stoi w miejscu. Właściwie trudno stwierdzić czemu tak mówią, przecież to oczywiste. Stanie w miejscu jest przeciwieństwem poruszania się. A! Bo oni się cofają, ci co stoją w miejscu. Tak, tak to szło. Cofają się. My nie chcemy się cofać. Cofanie się nie jest dobre, prowadzi do stagnacji. Nie, stanie w miejscu prowadzi do stagnacji, cofanie się prowadzi do regresji. Stop regresji! Czas na zmiany. Pewnie nie wszystkim się one spodobają, ba, MI SIĘ NIE PODOBAJĄ, NIECH MNIE KTOŚ CHWYCI ZA RĘKĘ. Ale muszą nastąpić, bo inaczej będzie źle, tak mówili. I postaramy się, żeby cała nasza wielka, dysfunkcyjna, nieczysta rodzina przeszła ten okres zmian bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym.

ŚCIĄGNIJ PODCAST

ALBO posłuchaj prosto od nas poniżej:

new WP.player({ width:380, height:40, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,upload/d/4/3/d43ea2cc0201cc27e9a97d47c6c98273/Nieczyste_zagrywki_149.mp3', title: 'Nieczyste zagrywki #149' });

A o czym rozmawiamy, kiedy nie ogłaszamy wiekopomnych wydarzeń?

  • O tym, że dwóch doktorów odchodzi z Bioware
  • Że Sony każe nam pluć na konsole.
  • Ze Blizzard chce darmowego Starcrafta 2.
  • I o tym, że gier mobilnych jest dużo, ale nie należy się ich bać.
Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY