Nieczyste zagrywki #133 - Grak, serio?

Serio? Uwierzyliście w to? Nawet Wy, najwierniejsi fani, najcenniejsi słuchacze, którzy są z nami od początku? Że tak ot po prostu zmienimy nazwę po 132 odcinkach? Hahaha. Dobre. Nieczyste nigdzie się nie ruszają, nie na mojej warcie. Co nie znaczy, że parszywa paszcza graka nie wychyli się jeszcze zza drzewa. Tymczasem jednak wracamy do starej nazwy, starej formy i starego dowcipu, lepszego o 42%, co udowodniono naukowo.

Nowych słuchaczy, których według ostatnich doniesień przybywa nam lawinowo, informujemy, że oto macie przed sobą najnowszy, 133 odcinek podcastu o grach wideo oraz innych sferach kultury popularnej. W tej audycji usłyszycie trzech młodych, inteligentnych mężczyzn. Więcej nie napiszę, żeby nie spoilować. A poprzednia audycja, Grak odbytu, odcinek pierwszy, była jedynie swego rodzaju żartem, zaplanowanych przez panów prowadzących dla rozluźnienia ogólnie napiętej atmosfery wokół programu. Zresztą różnica była tylko w nazwie, więc skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać.

Jesteśmy bardzo popularni, jesteśmy bardzo popularni.

ŚCIĄGNIJ PLIK

ALBO posłuchaj prosto od nas poniżej:

new WP.player({ width:380, height:40, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,upload/a/5/2/a52a54e10b6a9a519a9cd802d13f1b22/Nieczyste_zagrywki_133.mp3', title: 'Nieczyste zagrywki #133' });

O czym rozmawiamy?

  • Źle się dzieje w Old Republic, niedawno wydane MMO umiera?
  • LucasArts się nie poddaje i planuje nowy, epicki projekt
  • Sony chce przerw reklamowych w grach
  • Skandal z Telewizją Polską w tle
Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!