Next-genowe GTA 5 nadchodzi. Gra tańsza dla posiadaczy PlayStation

Next-genowe GTA 5 nadchodzi. Gra tańsza dla posiadaczy PlayStation09.03.2022 11:47
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Źródło zdjęć: © Steam

Wielkimi krokami zbliża się next-genowa premiera GTA 5. Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S z niecierpliwością czekają na dzień premiery, czyli 15 marca, jednak już teraz znamy cenę GTA 5 na poszczególne konsole.

Co prawda GTA 6 w istocie powstaje, jednak na premierę przyjdzie nam nieco poczekać. W tym czasie czeka nas długo wyczekiwana premiera next-genowej wersji Grand Theft Auto V, na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Grand Theft Auto V jest dostępne w niższej cenie na konsolach PlayStation 5. Przez pierwsze 3 miesiące od premiery, za GTA 5 zapłacimy 9,99 dolara. Ta oferta obejmuje zarówno tryb pojedynczego gracza, jak i GTA Online i będzie ważna do dnia 14 czerwca. Jeśli ktoś jest zainteresowany samym GTA Online na PS5, to będzie mógł pobrać tytuł całkowicie za darmo do dnia 14 czerwca.

Jeśli chodzi o Microsoft Store to przez pierwsze 3 miesiące, gra (tryb pojedynczego gracza wraz z modułem online) będzie dostępna w cenie 19,99 dolara. Po trzech miesiącach cena wyniesie już 39,99 dolara. Jeśli komuś zależy na kupnie samego GTA Online, to należy podkreślić, że w tym przypadku trzeba przygotować kwotę 9,99 dolara przez pierwsze 3 miesiące, a po ich upływie - 19,99 dolara.

Odświeżona wersja Grand Theft Auto V ma oferować nowe opcje graficzne, które zagwarantują nowy wymiar rozgrywki, w tej niespełna dziesięcioletniej już produkcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)