News o czymś, czego nie będzie!

Ken Levine odpowiedział na Twitterze na pytanie o multiplayer w Bioshocku Infinite. Brak multi - napisał. No i super, bo nie lubimy dorzucanych na siłę trybów sieciowych, bo trzeba i gracze tego oczekują, przez które później trzeba grom świetnym obniżać oceny. Bo przecież jak już jest, to ocenić trzeba i wtedy Michał Piwowarczyk mówi: Far Cry 3 nie dostanie 5/5 hita, bo multi jest kiepskie, a w świetnej grze wszystko musi być świetne*.

Bioshock Infinite nie musi się jednak bać! Dziękujemy Ci Kenu za uratowanie gry przed gniewem Michała P.!

NIE POZYWAJ MNIE PROSZĘ.*

**Chociaż jestem prawie pewien, że mówiłeś "5/5".

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE