Netflix na PS3

Netflix na PS3

Jakub Jatkiewicz
27.10.2009 11:09

SCEA oraz Netflix poinformowały o nawiązaniu współpracy, dzięki której właściciele konsol PlayStation 3 w Stanach Zjednoczonych będą mogli korzystać z usług Netfix bez dodatkowych kosztów za pośrednictwem PSN. Miesięczny abonament to niecałe 9 dolarów.

Za 9 dolarów miesięcznie gracze uzyskają dostęp do nieograniczonego oglądania telewizji i filmów. Aby korzystać z usługi konieczny będzie specjalny dysk streaming Blu-ray, ale firma dostarczy go użytkownikom zupełnie za darmo.

"Konsola PlayStation 3 od zawsze była czymś więcej niż tylko maszyną do grania, a niebawem będzie jedyną platformą oferującą konsumentom tak różnorodne i wygodne możliwości cieszenia się filmami i programami TV.

Kiedy tylko zechcesz obejrzeć film na Blu-rayu lub DVD, wystarczy go pobrać z PlayStation Network lub też odtworzyć bezpośrednio z Netflixa. PS3 jest jedynym rozwiązaniem, które oferuje wszystkie możliwości".

W ubiegłym roku, Netflix ogłoszono exclusivem na Xboksa 360, ale jak widać ostatecznie usługa trafiła również na PS3. Na konsoli Microsoftu do korzystania z niej konieczne jest wykupienie abonamentu Xbox Live, na PS3 gracze nie ponoszą dodatkowych kosztów.

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)