Nawet 90 procent taniej. Trzy błyskawiczne okazje na GOG.com

Błyskawiczne okazje na GOG.com
Błyskawiczne okazje na GOG.com
Karolina Kowasz

01.01.2022 18:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji Nowego Roku na GOG.com pojawiły się trzy promocje, które potrwają tylko przez kilkanaście godzin. W ich ramach gracze mogą zakupić trzy wybrane tytuły w znacznie niższych cenach.

Chociaż w sklepie jeszcze nie zakończyły się Zimowe Wyprzedaże, GOG wystartował z kolejną okazją. Jeszcze przez kilkanaście godzin, możliwe jest zakupienie trzech tytułów, które zostały obniżone odpowiednio o 30, 80 lub 90 procent.

Imperator: Rome

Najciekawszą ofertą, ze wszystkich proponowanych tytułów, wydaje się być promocja na tytuł Imperator: Rome. Produkcja jest strategią czasu rzeczywistego, w której gracz trafia w sam środek wydarzeń dziejących się w trakcie burzliwych stuleci dzielących zmagania spadkobierców Aleksandra na Wschodzie i początków imperium rzymskiego. W trakcie rozgrywki będzie musiał kierować losem swoich poddanych, mieć oko na zdrajców, ale także pamiętać o oddawaniu należytej czci bogom.

Tytuł można zakupić w ramach promocji z 80 procentową zniżką. Jego cena wynosi 28,59 złotych.

HuniePop oraz HuniePop 2: Double Date

Kolejnymi tytułami, które znalazły się na błyskawicznej wyprzedaży, są symulatory HuniePop oraz HuniePop 2: Double Date. Zarówno pierwsza, jak i druga gra są randkowymi symulatorami. Oba czerpią sporo z anime, znalazło się w nich także miejsce na elementy RPG. W pierwszej odsłonie serii gracz zostaje protegowanym magicznej wróżki. Ta zaś uczy go sztuki romansu z dziewczynami. Jeżeli lubicie tego rodzaju rozgrywkę, to HuniePop możecie kupić z 90 procentową obniżką za jedyne 3,49 złotych.

Drugi tytuł jest kontynuacją HuniePop z 2015 roku. Podobnie jak w poprzedniej części, gracz wciela się w kobieciarza, którego zadaniem jest powstrzymanie starożytnego zła, planującego zniszczyć wszechświat. W ramach promocji, grę można zakupić z 30 procentową obniżką. Cena została ustalona na 50,39 złotych.

Czas trwania promocji

Promocja zakończy się w poniedziałek, 3 stycznia o godzinie piętnastej. Nie wiadomo czy GOG.com przewiduje uruchomienie kolejnej okazji po zakończeniu się obecnej. Biorąc jednak pod uwagę historię sklepu, który znany jest z częstych przecen i promocji, można spodziewać się kolejnych tańszych gier już za dwa dni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)